Informacja: Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies jak również niektóre Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Administratora. Pełna informacja dostępna jest tutaj. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na powyższe.

Studio Chmury Hoża na FBStudio Chmury Hoża na Instagramie

Studio Chmury to studio fotograficzne jakiego nie było wcześniej w Warszawie. Powstało w 2015 roku z wielkiej pasji i potrzeby stworzenia miejsca, w którym dobrze będziesz się czuł Ty i Twoi Goście. Zależy nam przede wszystkim na pozytywnej atmosferze!

Znajdziesz tutaj dobry sprzęt fotograficzny (pracujemy na lampach Quantuum) stale uzupełniany i wymieniany, kolorowe tła w niemal wszystkich kolorach, niebanalną przestrzeń do zdjęć i najlepszy daylight w mieście. Prowadzimy dwa studia - Studio Chmury Hoża i Studio Chmury Chmielna. Dla Waszej wygody oba studia znajdują się w samym centrum Warszawy.

Zawsze znajdziecie u nas pyszną kawę, duży wybór herbat smakowych, wodę, pyszne ciastka i wifi w cenie wynajmu. Zawsze także powita Was nasz Asystent - pomocny i uśmiechnięty. Dla stylistów mamy deskę do prasowania i żelazko - klasyczne i parowe. Dla wizażystów i fryzjerów wygodne stanowiska pracy, z dopasowanymi krzesłami i najlepszym oświetleniem.

W każdym z naszych studiów znajdziecie rekwizyty, kubiki i oryginalne meble do zdjęć. Prócz pozytywnej atmosfery cechuje nas także możliwość wynajmu już od 2 h! Mamy nadzieję, że grafik dostępny online ułatwi Wam rezerwację. Ceny za wynajem także pozostawiamy nie do pobicia. Chcemy, żeby chciało Wam się do nas wracać :)

Do zobaczenia w Chmurach!