Informacja: Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że strona internetowa wykorzystuje pliki cookies jak również niektóre Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez Administratora. Pełna informacja dostępna jest tutaj. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza zgodę na powyższe.

Studio Chmury Hoża na FBStudio Chmury Hoża na Instagramie

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA SESJI ZDJĘCIOWYCH, WARSZTATÓW ORAZ REALIZACJA INNEGO TYPU KAMERALNYCH WYDARZEŃ

Dysponujemy bazą fotografów, stylistów, makijażystów, fryzjerów oraz scenografów. Współpracujemy również z agencjami modelek. Na życzenie Klienta zorganizujemy profesjonalny catering. Zadbamy także o dopasowaną do Państwa potrzeb oprawę wizualną. Dołożymy wszelkich starań, aby realizowane przez nas wydarzenia odpowiadały Waszym oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy!

Studio Chmury to miejsce wyjątkowe – nie tylko posiada odpowiednie zaplecze techniczne, jakie dobre studia fotograficzne powinny mieć, lecz także - dzięki tworzącemu je zespołowi - zapewnia świetną atmosferę pracy.

Dysponujemy bazą fotografów, stylistów, makijażystów, fryzjerów oraz scenografów. Współpracujemy również z agencjami modelek. Na życzenie Klienta zorganizujemy profesjonalny catering. Zadbamy także o dopasowaną do Państwa potrzeb oprawę wizualną. Dołożymy wszelkich starań, aby realizowane przez nas wydarzenia odpowiadały Waszym oczekiwaniom. Zapraszamy do współpracy! Warszawa, ul. ul. Hoża 51.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

panoramaduze