Najczęściej zadawane pytania

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu :)

W JAKI SPOSÓB MOGĘ DOKONAĆ REZERWACJI?
Rezerwację zawsze przyjmujemy pisemnie.
Prosimy o maila na adres: rezerwacje@studiochmury.pl lub sms’a na numer +48 880 363 393 z imieniem i nazwiskiem osoby rezerwującej, terminem i godziną.
W odpowiedzi wyślemy potwierdzenie rezerwacji.
GDZIE ZNAJDUJE SIĘ STUDIO?
Mamy dwa studia: Studio Chmury Hoża (ul. Hoża 51 Warszawa) i Studio Chmury Chmielna (ul. Chmielna 73b/8 Warszawa).
Studio fotograficzne na Hożej dzieli się na dwa pomieszczenia - małe i duże studio. Są oddzielone od siebie zasłoną, aby każda z ekip mogła czuć się komfortowo. Żadne z nich nie jest przechodnie.
Studio fotograficzne na Chmielnej jest to 100 - metrowe mieszkanie w kamienicy przygotowane jako lokacja do zdjęć i nagrań. Wynajmujemy je jako całość.
JAK MOGĘ DO WAS TRAFIĆ?
Studio Chmury Hoża mieści się na ul. Hożej 51 w Warszawie. Szukaj nas za bramą, w głębi po prawej stronie. Na placu zobaczysz nasze drogowskazy :) Jesteśmy na 1 piętrze (bez windy).
Studio Chmury Chmielna mieści się na ul. Chmielnej 73b/8 w Warszawie, skrzyżowanie Chmielnej z Żelazną (wejście od ul. Chmielnej). Na pierwszym domofonie należy wybrać 108. Po przejściu na patio prosimy o odnalezienie pierwszej klatki i na drugim domofonie 8. Jesteśmy na 4 piętrze za drzwiami z naszym logo. Teren na wjazd jest możliwy tylko w celach sprawnego rozładunku. Później należy przeparkować auto.
CZY MACIE MIEJSCE PARKINGOWE?
W Studio Chmury Hoża mamy dostępne jedno miejsce parkingowe, pod samym studiem, dostępne dla Gości z dużego (lub całego) studia. Zawsze jednak można wjechać, żeby rozpakować rzeczy.
W Studio Chmury Chmielna można wjechać pod samą klatkę wypakować rzeczy, później należy przestawić samochód.
CHCEMY ZROBIĆ NAGRANIE, KTÓRE STUDIO WYBRAĆ?
Studio fotograficzne Studio Chmury Hoża dzieli się na dwa studia (małe i duże), oddzielone od siebie zasłoną. Wynajmując je, trzeba się więc liczyć z tym, że dwie ekipy będą się nawzajem słyszeć. Wynajmując całe studio, także należy wziąć pod uwagę fakt, że za ścianą mamy sąsiadów, których również można czasami usłyszeć. Nagrania tutaj są więc super pomysłem, o ile nie jest Wam potrzebna absolutna cisza.
W Studio Chmury Chmielna jest za to bardzo cicho, to idealne miejsce na wszelkie nagrania, także z dźwiękiem.
CZY W MAŁYM STUDIO NA UL. HOŻEJ MOGĘ ZROBIĆ SESJĘ DLA KILKU OSÓB?
Małe studio na Hożej ma 3x4 metry. Jest to jedno pomieszczenie, bez stanowiska do makijażu, ale z małą przebieralnią i stołem, który może wykorzystać wizażysta. Na miejscu mamy także lustro, możemy stworzyć stanowisko do makijażu (stół, wysokie krzesło oraz lampę typu ring). Garderoba i makijażownia przynależące do Dużego Studia są możliwe do wynajęcia za dodatkową opłatą 30 zł + VAT (tylko, jeśli w Dużym Studio nie ma innej ekipy). Atrakcyjna cena, najpiękniejszy daylight w mieście oraz profesjonalna obsługa nie mają sobie równych! Odbywają się tutaj najróżniejsze sesje, także grupowe. Jeśli jednak dla Twoich Gości przebranie się przy Tobie (na czas przebrania fotograf może też wyjść do poczekalni) będzie mniej komfortowe, lub jesteś większą grupą Osób, zdecydowanie polecamy wynajęcie dużego, lub całego studia.
CZY NA MIEJSCU KTOŚ MI OTWORZY STUDIO I POMOŻE ROZSTAWIĆ LAMPY?
Oczywiście :) W studio zawsze czeka nasz pomocny asystent. Zrobi pyszną kawę lub herbatę, oraz rozstawi sprzęt jaki będzie Ci potrzebny. Po sesji dodatkowo        wszystko złoży i posprząta. Jeśli potrzebujesz, aby pomógł Ci ustawić światło, był z Tobą cały czas na planie i pomagał, jest to dodatkowy koszt w wysokości 300 zł + VAT. Prosimy o wiadomość wcześniej, jeśli interesuje Cię taka opcja :)
CZY JEŚLI WYNAJMUJE STUDIO NP. NA 5 H, ALE SKOŃCZĘ ROBIĆ ZDJĘCIA WCZEŚNIEJ TO MUSZĘ oPŁACIĆ pełną kwotę?
Nasza działalność polega na wynajmowaniu powierzchni na godziny (minimum 2 h). W związku z tym prosimy o rozliczenie zawsze za tyle godzin, ile było na początku potwierdzone.
JEŚLI W TRAKCIE TRWANIA WYNAJMU BĘDĘ CHCIAŁ GO PRZEDŁUŻYĆ, CZY będzie TAKA MOŻLIWOŚĆ?
Jeśli wynajmujesz u nas studio i potwierdzamy wcześniej ilość godzin, to na pewno studio będzie do Twojej dyspozycji. Jeśli jednak spontanicznie chcesz zostać dłużej, nie możemy obiecać, że będzie to możliwe. Jeśli studio fotograficzne będzie wolne, a asystent będzie mógł zostać dłużej - nie ma problemu :) Zawsze jednak  lepiej uprzedzić nas o tym wcześniej - zarezerwujemy wtedy czas i nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Rozliczamy się zawsze za każdą kolejną, rozpoczętą godzinę.
ILE WCZEŚNIEJ MOGĘ PRZYJŚĆ DO STUDIA?
Zawsze prosimy o punktualne przybycie i opuszczenie studia w godzinach jakie rezerwujesz. Masz wynajem od 11.00 - 13.00? Zapraszamy na 11.00. Prawdopodobnie do 11.00 trwa inna sesja lub wcześniej studio jest zamknięte. Pamiętaj proszę, aby o końcowej godzinie zwolnić studio :)

Jeśli wiesz, że potrzebujesz więcej czasu niż zarezerwowałeś, zapytaj naszego asystenta, czy będzie taka możliwość. Jeśli studio będzie wolne, a asystent będzie mógł zostać dłużej - oczywiście zapraszamy :) Rozliczamy się zawsze za każdą kolejną rozpoczętą godzinę.
DO KIEDY muszę potwierdzić WSTĘPNĄ REZERWACJĘ?
Potrzebujesz więcej czasu, aby zdecydować się czy rezerwujesz nasze studio? Nie ma problemu :) Daj nam o tym znać podczas rezerwacji, ustalimy do kiedy ją wpisać i będziemy czekać na Twoje potwierdzenie.

UWAGA! Jeśli nie potwierdzisz nam do umówionego terminu, rezerwacja zostanie automatycznie skasowana.