Najczęściej zadawane pytania

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu :)

Rezerwację zawsze przyjmujemy pisemnie.
Prosimy o maila rezerwacje@studiochmury.pl lub sms’a +48 880 363 393 z imieniem i nazwiskiem Osoby rezerwującej, terminem i godziną.
W odpowiedzi wyślemy potwierdzenie rezerwacji.
Mamy dwa studia. Studio Chmury Hoża ul. Hoża 51 Warszawa i Studio Chmury Chmielna, ul. Chmielna 73b/8 Warszawa.
Studio fotograficzne na Hożej dzieli się na dwa pomieszczenia - małe i duże studio. Są oddzielone od siebie zasłoną, aby każda z ekip mogła czuć się komfortowo. Żadne z nich nie jest przechodnie.
Studio fotograficzne na Chmielnej jest to 100 metrowe mieszkanie w kamienicy przygotowane jako lokacja do zdjeć i nagrań. Wynajmujemy je jako całość.
Studio Chmury Hoża mieści się na ul. Hożej 51 w Warszawie. Szukaj nas za bramą, w głębi po prawej stronie. Na placu zobaczysz nasze drogowskazy :) Jesteśmy na 1 piętrze (bez windy).
Studio Chmury Chmielna mieści się na ul. Chmielnej 73b/8 w Warszawie, skrzyżowanie Chmielnej z Żelazną, na pierwszym domofonie 108 i później pierwsza klatka po prawej stronie i na drugim domofonie 8, 4 piętro (z windą).
W Studio Chmury Hoża mamy dostępne jedno miejsce parkingowe pod samym studiem dostępne dla Gości z dużego (lub całego) studia. Zawsze jednak można wjechać żeby rozpakować rzeczy.
W Studio Chmury Chmielna można wjechać pod samą klatkę wypakować rzeczy, później należy przestawić samochód..
Studio fotograficzne Studio Chmury Hoża dzieli się na dwa studia (małe i duże) oddzielone od siebie zasłoną. Wynajmując je, trzeba się więc liczyć, że może być słychać innych Gości. Wynajmując całe studio, także należy wziąć pod uwagę, że może być słychać naszych sąsiadów. Nagrania tutaj są więc super pomysłem, o ile nie jest Wam potrzebna absolutna cisza.
W Studio Chmury Chmielna jest za to bardzo cicho, to idealne miejsce na wszelkie nagrania, także z dźwiękiem.
Małe studio na Hożej ma 3x4 metry. Jest to jedno pomieszczenie, bez osobnej garderoby oraz stanowiska do makijażu. Oczywiście na miejscu mamy lustro, możemy stworzyć stanowisko do makijażu (stół, wysokie krzesło, lampa typu ring). Osobna garderoba jest możliwa do wynajęcia za dodatkową opłatą. Nie zmienia to faktu, że atrakcyjna cena i najpiękniejszy daylight w mieście przyciąga :) Odbywają się tutaj najróżniejsze sesje, także grupowe. Jeśli jednak dla Twoich Gości przebranie się przy Tobie (na czas przebrania fotograf może też wyjść do poczekalni) będzie mniej komfortowe, lub jesteś większą grupą Osób, zdecydowanie polecamy wynajęcie dużego, lub całego studia.
Oczywiście :) W studio zawsze czeka nasz pomocny asystent. Zrobi pyszną kawę lub herbatę, oraz rozstawi sprzęt jaki będzie Ci potrzebny. Po sesji natomiast wszystko złoży. Jeśli jednak potrzebujesz aby pomógł Ci ustawić światło, był z Tobą cały czas na planie i pomagał, jest to dodatkowy koszt 300 zł. Prosimy o wiadomość wcześniej, jeśli interesuje Cię taka opcja :)
Nasza działalność polega na wynajmowaniu powierzchni na godziny (Hoża - minimum 2 h, Chmielna - minimum 3 h). Rezerwując studio dla Was, nie wynajmiemy go już dla nikogo innego. Nasz asystent także rezerwuje dla Was czas. W związku z tym prosimy o rozliczenie zawsze za tyle godzin, ile było na początku potwierdzone.
Jeśli wynajmujesz u nas studio i potwierdzamy wcześniej na ile godzin to na pewno studio będzie do Twojej dyspozycji. Jeśli jednak spontanicznie chcesz zostać dłużej, nie możemy obiecać, że będzie to możliwe. Jeśli studio fotograficzne będzie wolne, a asystent będzie mógł zostać dłużej, to nie ma problemu :) Ale zawsze lepiej uprzedzić nas o tym wcześniej - zarezerwujemy wtedy czas i nie będzie to stanowiło żadnego problemu. Rozliczamy się zawsze za każdą kolejną, pełną, rozpoczętą godzinę.
Zawsze prosimy o punktualne przychodzenie i opuszczanie studia w godzinach jakie rezerwujesz. Masz wynajem od 11.00 - 13.00? Zapraszamy na 11.00. Prawdopodobnie do 11.00 trwa inna sesja, lub wcześniej studio jest zamknięte. Pamiętaj proszę, aby o końcowej godzinie zwolnić studio :)

Jeśli wiesz, że potrzebujesz więcej czasu niż zarezerwowałeś, zapytaj naszego asystenta czy będzie taka możliwość. Jeśli studio będzie wolne, a asystent będzie mógł zostać dłużej oczywiście zapraszamy :) Rozliczamy się zawsze za każdą kolejną pełną rozpoczętą godzinę.
Potrzebujesz więcej czasu aby zdecydować się czy rezerwujesz nasze studio? Nie ma problemu :) Daj nam o tym znać podczas rezerwacji, ustalimy do kiedy ją wpisać i będziemy czekać na Twoje potwierdzenie.

UWAGA! Jeśli nie potwierdzisz nam do umówionego terminu rezerwacja zostanie automatycznie skasowana.